kresba uhlem
31 x 23 cm
Signatura: PD nečitelný monogram 42
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: Švengsbír 74 v tisku
barevné křídy, karton
57 x 40 cm
Signatura: na rubu J. Sláma 1968 - připsáno
barevná litografie
19 x 13 cm
Signatura: I. Jurná - Lipská 88
barevná litografie
19,5 x 17 cm
Signatura: monogram JH
barevná litografie
13 x 19 cm
barevná litografie, autorský tisk
53 x 34 cm
Signatura: PD Nemes 1966
barevná litografie
14,5 x 17 cm
28 x 25 cm
Signatura: pozůstalostní razítko na rubu a paspartě
originální fotografie
12 x 23,5 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
akvarel
30 x 21 cm
Signatura: Kratochvílová
23 x 21 cm
bromografie
29 x 20,5 cm
21 x 21 cm
Signatura: pozůstalostní razítko na rubu
1924
21 x 14 cm
originální fotografie - bromografie
15,5 x 11 cm
Signatura: na podložce razítko společnosti
akvarel
30 x 19 cm
Signatura: monogram HB 1925
kresba tužkou, tuší
18 x 20,5 cm
Signatura: monogram H. B. 1926
53 x 38 cm
1924
kresba tužkou, pastel
18 x 26,5 cm
tempera
25 x 31 cm
1924
kresba tužkou, pastel
18 x 25 cm
4,5 x 6,5 cm
2007
barevná litografie, II.stav 1/5
11,5 x 9,5 cm
Signatura: K. Vysušil 07