13,5 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Lada 31 v tisku
linoryt 91/170
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1990
linoryt 120/150
16,5 x 7,5 cm
Signatura: Vaculka 76
13,5 x 10 cm
Signatura: pozůstalostní razítko na rubu
barevná litografie
23 x 17 cm
barevná litografie
16 x 13 cm
24 x 18 cm
Signatura: Valter K.
ocelorytina
13 x 21 cm
Signatura: Vojt. Sedláček
litografie 324/500
19 x 14,5 cm
Signatura: J. H.
litografie
22,5 x 16,5 cm
litografie 44/200
22,5 x 14,5 cm
Signatura: Zdenek Veselý
litografie, akvarel
9 x 13 cm
Signatura: A. Moravec
litografie
15 x 10 cm
Signatura: Na. Synec.
dřevoryt 74/150
10 x 10 cm
Signatura: Bugáň Zdenek 1981
dřevoryt 74/150
7 x 7 cm
Signatura: Bugáň Zdenek 1981
15 x 21 cm
Signatura: Ant. Majer
21 x 15,5 cm
Signatura: Ant. Majer
15 x 21 cm
Signatura: Ant. Majer
litografie
15,5 x 22 cm
Signatura: Arno Nauman
53 x 36 cm
Signatura: PD V. Bláha
litografie
7 x 6 cm
16 x 9,5 cm
9,5 x 7,5 cm
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: LD Daněk - Sedláček