olej, malířská lepenka
18 x 37 cm
Signatura: PD F. Hayt
olej, lepenka
23 x 41 cm
Signatura: PD Multrus
30 x 87 cm
Signatura: PD A. Strnadel
2.pol.18.století
kvaš
32 x 41 cm
olej, lepenka
35 x 29 cm
Signatura: LN J. Koudelka
25 x ofset
8 x 11 / 13,5 x 11 cm
Signatura: 6 x monogram v tisku
litografie
12,5 x 12 cm
Signatura: M. Švabinský
1952
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: PD F. X. Diblík
3 x serigrafie
3 x (18,5 x 20 cm)
Signatura: 3 x Karel Teissig v tisku
12 x dřevoryt
5,5 x 2,5 / 8 x 7,5 cm
Signatura: 12 x monogram v tisku
2 x dřevoryt
17,5 x 12,5 / 17,5 x 12,5 cm
olej, lepenka
21 x 27 cm
Signatura: LD J. Krejsa
26 x 32 cm
Signatura: LD Josef Čapek 1928 - 35
26,5 x 34 cm
Signatura: LD Josef Čapek
barevný lept 2/50
54 x 48,5 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
5 x litografie
10,5 x 8,5 / 12 x 9 cm
Signatura: 5 x Häring 82
3 x dřevoryt
16 x 8,5 / 17 x 9,5 cm
Signatura: 3 x Ivo Rublič
2 x dřevoryt
14 x 9 /14 x 9 cm
olej, plátno
71 x 56 cm
Signatura: PD F. V. Mokrý
2 x linoryt
19 x 11 / 17 x 8,5 cm
Signatura: 2 x L. Rusek
12 x ofset
26 x 34 / 26,5 x 34,5 cm
Signatura: vše signováno v tisku
akvarel
58 x 38 cm
Signatura: PD Jos. Koudelka 40
akvarel
58 x 38 cm
Signatura: PD Jos. Koudelka, 1940
olej, sololit
50 x 68 cm
Signatura: PN V. Hejna, PD Hejna