tisk
10 x 10 cm
Signatura: Miloš Nesvadba
barevná litografie34/135
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
lept 36/100
4,5 x 3,5 cm
Signatura: Burant 81
1922
suchá jehla 22/30
13,5 x 9 cm
Signatura: PD Pravoslav Kotík 22
lept 27/200
5 x 3,5 cm
Signatura: L. Kuklík 1982
barevná litografie
10,5 x 15 cm
Signatura: Istler
21 x 14,5 cm
Signatura: PD P. K.
1884
olej, plátno, nažehleno, restaurováno
82 x 65 cm
Signatura: sign. PD Spulak Alois 84
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
3. čtvrtina 19
olej, plátno
69 x 97 cm
Signatura: sign. PD L. Hermann
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
18. století
olej, plátno
46 x 95 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevo
10,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD monogram AW
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
původní bronzová plastika, mramorový sokl
v. 30 cm
Signatura: sign. dole A. Barye
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
původní bronzová plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. uprostřed Štursa
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
18. století
olej, plátno
68 x 53 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1912
olej, plátno
112 x 150 cm
Signatura: sign. PD Tomec 1912
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem r. 1890
olej, plátno, kašírováno
25,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD V Hynais Paris
olej, dřevo
21 x 13 cm
Signatura: sign. PD monogram OV
olej, dřevěná deska
59 x 51 cm
Signatura: sign. PD F. Naske 1926
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
dřevoryt 43/150
55 x 42,2 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, měděný plech
28 x 25 cm
Signatura: sign. PD R. Justich
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
101 x 79 cm
Signatura: sign. PD f. Hladík
kvaš, tužka, karton
28 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD H Schwaiger
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
pastel, lepenka
41 x 28 cm
Signatura: sign. PD monogram WB 1933
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |