grafický list
9 x 13,5 cm
lept, autorský tisk
24,5 x 17 cm
Signatura: Čepelák
lept 36/60
21 x 14,5 cm
Signatura: Albich
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: C. Bouda
suchá jehla 66/80
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Valter K. 86
barevná litografie
26,5 x 19 cm
Signatura: Hořánek 89
12 x 8 cm
Signatura: Vaculka 67
barevná litografie 142/150
22 x 17 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
litografie 10/100
23,5 x 19 cm
Signatura: Fr. Ronovský 75
barevná suchá jehla
20 x 12,5 cm
Signatura: Karel Demel
akvarel, pastel
30 x 21 cm
Signatura: Albich 91
dřevoryt, autorský tisk
26 x 16 cm
Signatura: O. Hanzl 73
kolorovaný linoryt 34/60
25 x 17 cm
Signatura: Valter K. 78
11 x 13 cm
Signatura: E. M., na rubu Ed. Milén
7,5 x 18,5 cm
Signatura: Ed. Milén
9,5 x 18 cm
Signatura: Ed. Milén
barevná litografie
20,5 x 11 cm
Signatura: Hořánek
19 x 26 cm
Signatura: Jankovič
2 x litografie
10,5 x 8,5 / 11 x 7 cm
Signatura: 2 x Cinybulk
5 x dřevoryt, linoryt 6/100
9 x 8,5 / 12 x 7,5 cm
Signatura: 4 x Florian
11,5 x 5,5 cm
Signatura: V. Komárek
11,5 x 5,5 cm
Signatura: V. Komárek
květen 1944
kresba tužkou, tuší
13 x 17,5 cm
Signatura: J. H.
litografie, akvarel
12 x 20 cm
Signatura: A. Moravec