kresba tužkou, tuší
17 x 14 cm
Signatura: A. Moravec 1937
11 x 9 cm
Signatura: Vik 30 v tisku
barevná litografie
20 x 15 cm
Signatura: Vindišová v tisku
kresba tužkou, křída
20 x 11 cm
Signatura: A. Mo. 40
19 x 7,5 cm
Signatura: L. Rusek 72
kresba tužkou, tuší
28 x 16,5 cm
Signatura: Vlastimil Rada
lept 9/65
24,5 x 16 cm
Signatura: Hořánek 82
barevná litografie 9/100
22,5 x 15,5 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
1906
13,5 x 18 cm
Signatura: L. Kuba
11,5 x 8 cm
Signatura: KPK
1917
13,5 x 9 cm
Signatura: Maran
barevná litografie 43/150
18,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Landa
8 x 11 cm
Signatura: monogram
barevná rytina
14 x 20 cm
Signatura: J. Herčík
13,5 x 11 cm
Signatura: Jan Paroubek 1919
sitotisk
12,5 x 12,5 cm
Signatura: J. Kaiser
20,5 x 11,5 cm
Signatura: A.Mo. 40
50.léta 20.stol.
heliogravura
15 x 10 cm
50.léta 20.stol.
heliogravura
15 x 10 cm
litografie
22,5 x 16 cm
1908
11,5 x 4,5 cm
Signatura: J. Z.
tempera
10,5 x 13,5 cm
Signatura: Zavadil
16,5 x 7,5 cm
akvarel
14 x 10,5 cm
Signatura: PD P. K. 28