9,5 x 15 cm
12 x 11 cm
Signatura: P. V. vtisku
barevná litografie 22/70
32,5 x 43 cm
Signatura: Tomáš Bím 96
litografie
11 x 8 cm
10,5 x 7,5 cm
olej, sololit
30 x 30 cm
Signatura: Jiří Kubíček na rubu
litografie
11 x 8 cm
litografie
8 x 6 cm
laky, lepenka
40 x 42 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
13 x 8 cm
Signatura: Em. Frinta 28
9 x 8,5 cm
Signatura: Kupka v tisku
6 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 47
ocelorytina
17 x 8,5 cm
Signatura: J. Švengsbír 1970 v tisku
8,5 x 8,5 cm
Signatura: V. Rolín
7 x 5,5 cm
Signatura: UD Tichý 48
8 x 10 cm
Signatura: J. Lehoučka XII.85
suchá jehla 7/12
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Lehoučka 75
85 x 60 cm
Signatura: UD V. Boštík
12 x 13,5 cm
16 x 12,5 cm
zlacený cín
16 x 16 cm
Signatura: na rubu razítko O. Zoubek
9,5 x 7 cm
Signatura: J. K. 33 v tisku
akryl, barevné fixy
17 x 28 - 21 x 40 cm
Signatura: Aleš Lamr na plánu rozmístění panelů
litografie
20 x 12 cm