19,5 x 17,5 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
19,5 x 17,5 cm
19 x 17,5 cm
19,5 x 14,5 cm
19,5 x 17,5 cm
12 x 9,5 cm
13 x 9 cm
9,5 x 13 cm
8,5 x 13,5 cm
9,5 x 11,5 cm
9,5 x 13 cm
9,5 x 11,5 cm
litografie
28 x 24 cm
Signatura: LD O. Kokoschka
13 x 8 cm
13 x 9 cm
akvarel
30 x 23 cm
6 x 10,5 cm
litografie 17/20
41 x 30 cm
Signatura: LD J. O. Müller
originální fotografie
17 x 37,5 cm
Signatura: P.F.1977 Ehm na rubu
strukturální grafika 2/10
16,5 x 38,5 cm
Signatura: UD Adolfu Kroupovi - J. Šerých
barevná litografie 53/200
42 x 27 cm
Signatura: PD Liesler 71
litografie 6/20
26,5 x 21,5 cm
Signatura: LD J. O. Müller
originální fotografie
39 x 31 cm
originální fotografie
39 x 31 cm