8,5 x 10 cm
Signatura: J. Z.
kresba perem
9 x 13 cm
Signatura: J. Z.
11 x 16 cm
Signatura: LD P. Kotík
cca 1917
14,5 x 11 cm
Signatura: M. Švabinský
6 x 7 cm
Signatura: Michal
akvarel
11 x 15,5 cm
Signatura: PN P. K. 31
kamenorytina
19,5 x 13,5 cm
Signatura: K. S. 1940 v tisku
10 x 9 cm
kamenorytina
17 x 10,5 cm
Signatura: K. Svolinský 1944 v tisku
akvarel
15 x 10,5 cm
Signatura: PN P. K. 49
zinkografie, barevná litografie
14,5 x 11 cm
15,5 x 11 cm
15 x 10 cm
Signatura: PD P. Kotík 48
17 x 11 cm
barevná ocelorytina
8 x 8 cm
20 x 15 cm
Signatura: PD P. K.
barevná ocelorytina
8 x 8 cm
18 x 11 cm
Signatura: PD P. K.
litografie
12 x 19 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
7,5 x 13,5 cm
Signatura: K. Oberthor 90
16 x 22 cm
linoryt 19/50
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1993
8,5 x 5 cm
tisk
10 x 10 cm
Signatura: Miloš Nesvadba