litografie
17,5 x 8,5 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek 86
litografie
18 x 11 cm
Signatura: O. Kulhánek
67 x 51 cm
Signatura: UD R. Langer 1986
litografie 69/250
20 x 14 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek 80
akvarel
62 x 47 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
6 x 6,5 cm
Signatura: Ota Janeček
46 x 60 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský prosinec 1944
litografie
15 x 8,5 cm
barevná litografie 30/200
15 x 8 cm
Signatura: K. Šafář
akvarel, pastel
55,5 x 43 cm
Signatura: PD D. Kopecká 65
20 x 9,5 cm
Signatura: A. Born v tisku
1952
suchá jehla 20/55
45 x 32 cm
Signatura: PD Karel Novák 52
23 x 10,5 cm
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: Liesler 72
suchá jehla 30/50
48 x 35 cm
Signatura: UD V. Komárek 90
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
17,5 x 12 cm
12 x 6 cm
Signatura: V. Komárek, František Kožík
monotyp
36,5 x 28 cm
Signatura: PD Vašíček 64
barevný linoryt 6/29
30,5 x 43,5 cm
Signatura: Kokolia 89
konec 19.stol.
kresba uhlem
28,5 x 21 cm
28 x 48 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
sitotisk
50 x 33 cm
Signatura: PD J. Jemelková 95
2 x barevný lept, autorský tisk
9,5 x 8 / 10,5 x 6,5 cm
Signatura: 2 x Havlíček 77