8 x 6 cm
5 x 10 cm
19 x 24,5 cm
lept 10/100
12,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 96
lept 10/100
12,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 96
lept 10/100
12,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 96
lept 10/100
12,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 96
5 x 8 cm
Signatura: Bugáň Zdenek 1989
litografie
16 x 33 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
9 x 8 cm
Signatura: Istler
2002
serigrafie XX/70
29 x 58 cm
Signatura: LD Sýkora
linoryt 63/150
14,5 x 6,5 cm
Signatura: K. Šafář
15 x 9 cm
Signatura: Houra
lept 16/100
12,5 x 9 cm
Signatura: monogram 92
2. pol. 19. stol.
olej, dřevo, holandská parketáž
50 x 40 cm
Signatura: LD A. Ebert. Wien.
11 x 9 cm
Signatura: monogram
12 x 8,5 cm
Signatura: nečitelná, monogram v tisku
60.léta
20 x 23 cm
Signatura: LD K. Svolinský
9 x 6 cm
Signatura: monogram 86
lept 24/100
13 x 9 cm
Signatura: monogram 92
litografie
18 x 11 cm
Signatura: UD O. Kulhánek 89
15,5 x 10 cm
Signatura: Neprakta
15 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta, Švandrlík
10,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta