kresba tužkou, barevné fixy
20 x 40 cm
kresba tužkou, barevné fixy
20,5 x 40 cm
olej, malířská lepenka
23 x 41 cm
Signatura: PD Multrus
kresba tužkou, barevné fixy
19,5 x 19,5 / 18 x 17,5 cm
kresba tužkou, barevné fixy
22,5 x 31 cm
litografie
50 x 66 cm
Signatura: PD J. Panuška v tisku
olej, sololit
23 x 32 cm
Signatura: PD F. Škrabánek
olej, plátno
25 x 35 cm
Signatura: LD B. Večeřa
tempera, sololit
40 x 57 cm
Signatura: PD J. Bieber
kuličkové pero, barevné fixy
35,5 x 23 cm
kuličkové pero, barevné fixy
20 x 32 cm
olej, plátno
48 x 70 cm
Signatura: PD B. Večeřa
kuličkové pero, barevné fixy
16 x 12,5 / 17 x 12,5 cm
kresba tužkou, barevné fixy
27 x 39 cm
tempera, barevné křídy
31,5 x 61,5 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
13 x 8,5 cm
olej, karton
20 x 44 cm
Signatura: LD P. Kopáček 59
olej, sololit
35 x 60 cm
Signatura: PD K. Hofman
akvarel, karton
30 x 43 cm
Signatura: PD Dvorský 46
tempera, barevné křídy
32 x 62 cm
Signatura: PD A. Schneiderka
60. léta
olej, plátno
78 x 91 cm
Signatura: LD O. Stritzko
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: UD Otto Stritzko 64
olej, plátno
86 x 64 cm
Signatura: LD B. Dvorský
olej, lepenka
41 x 23 cm
Signatura: LD Multrus