24,5 x 13 cm
Signatura: Jan Hladík 61
14 x 9,5 cm
Signatura: Karel Chaba 84
suchá jehla, autorský tisk
17,5 x 25 cm
Signatura: Karel Chaba
barevná litografie 92/100
26 x 18 cm
Signatura: Velčovský
barevná litografie, autorský tisk
24 x 19 cm
Signatura: Velčovský
litografie
29 x 19 cm
litografie
23 x 22 cm
7. V. 1925
19,5 x 26 cm
Signatura: J. Grus
16 x 29 cm
Signatura: F. Volf
litografie
18,5 x 14,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
kresba tuší, běloba
16 x 25 cm
Signatura: Vojt. Sedláček 55
barevná litografie
17,5 x 26,5 cm
Signatura: J. Grus
litografie
15 x 11 cm
Signatura: Sklenář 69
barevná litografie
5,5 x 8 cm
Signatura: Janeček
barevná suchá jehla 48/60
8 x 5,5 cm
Signatura: Ota Janeček 85
litografie
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Ota Janeček
17,5 x 13 cm
Signatura: J. Válová
20,5 x 15 cm
Signatura: V. Komárek 95
litografie
14 x 20,5 cm
Signatura: B. Horálek
11 x 15 cm
Signatura: K. Válová
litografie, akvarel
9 x 14,5 m
Signatura: A. Moravec tisk/dopsáno ručně
2005
litografie
13 x 9 cm
Signatura: J. Válová 05
lept 33/60
16,5 x 12 cm
Signatura: Eva Vejrašková 91
lept, mezzotinta 33/100
11,5 x 17 cm
Signatura: T. Kůs 91