barevné tužky
57,5 x 42 cm
Signatura: J. Švengsbír 1962
2002
litografie 35/100
35 x 27 cm
Signatura: Gabriel 2002
olej, lepenka
72 x 47 cm
Signatura: PD H. Rostínský 63 (?)
2003
barevná litografie 39/100
46 x 31 cm
Signatura: J. P. 03
barevná litografie 35/100
42 x 30 cm
Signatura: Mainer
olej, laky, karton
66 x 48 cm
Signatura: PD V. Rožánek
2003
barevná litografie 39/100
46 x 31 cm
Signatura: Antonín Střížek 2003
barevná litografie 12/80
42 x 30 cm
Signatura: Petr Kvíčala 88
barevný lept 164/200
28 x 20 cm
Signatura: Karel Demel 75
barevný lept 164/200
27,5 x 19,5 cm
Signatura: J. Souček 75
barevný lept 164/200
28 x 20 cm
Signatura: Pavel Sivko 75
originální fotografie
13,5 x 8,5 cm
Signatura: reliéfní autorké razítko
ateliérová fotografie
14 x 9 cm
originální fotografie
16,5 x 13 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
originální fotografie
10,5 x 15 cm
fotografie
16 x 12,5 cm
fotografie
12,5 x 16 cm
fotografie
17,5 x 12,5 cm
fotografie
14 x 12,5 cm
9,5 x 9 cm
Signatura: F. P. Malý
barevná litografie
17 x 13,5 cm
litografie
22 x 16,5 cm
ocelorytina
12 x 8,5 cm
Signatura: Švengsbír v tisku
ocelorytina
16 x 8,5 cm
Signatura: Švengsbír 70 v tisku