28 x 42,5 cm
Signatura: PD Malich 1957
litografie
17,5 x 13 cm
Signatura: Š. M. 55 v tisku
1952
37 x 46,5 cm
Signatura: PD Malich 52
litografie
20 x 15,5 cm
olej, lepenka
37 x 65 cm
Signatura: J. B. Plaček na rubu
litografie
27 x 19 cm
Signatura: Čumpelík
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: PD K. J. Sigmund
9,5 x 7,5 cm
18,5 x 8 cm
Signatura: Manes
1907
původní bronzový odlitek
v. 39,5 cm
Signatura: LU Štursa
11,5 x 16,5 cm
Signatura: V. Komárek 68
12 x 8 cm
6 x 6,5 cm
9,5 x 11,5 cm
14,5 x 10 cm
Signatura: Holec 89
8,5 x 7 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
14,5 x 10 cm
Signatura: Holec 81
litografie
18 x 14 cm
Signatura: O. Matoušek
litografie
8,5 x 5,5 cm
Signatura: UD Jan Zrzavý
barevný lept 9/100
13,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Hořánek
15 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta
originální fotografie
21,5 x 13 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
originální fotografie
6 x 9 cm
Signatura: Sudek na rubu
fotografie
12,5 x 16,5 cm