fotografie
16,5 x 12,5 cm
fotografie
16 x 12,5 cm
17,5 x 7 cm
Signatura: PD Mucha v tisku
fotografie
16,5 x 12,5 cm
16,5 x 11,5 cm
Signatura: F. M. v tisku
lept 1/5
12 x 10,5 cm
Signatura: PD H. Lendrová
lept 6/50
12 x 6,5 cm
Signatura: P. Strnad 89
akvarel, kvaš, lepenka
28 x 44 cm
Signatura: LD J. Krejsa 16.III.30
9,5 x 9 cm
Signatura: F. P. Malý
1899
24,5 x 19,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský Paris 1899
15 x 11 cm
Signatura: K. Z. v tisku
10,5 x 7,5 cm
49 x 40 cm
Signatura: PD F. Kocourek
barevná litografie
16 x 13 cm
olej, lepenka
34 x 24 cm
Signatura: LD J. Dvořáček 59
7 x 9,5 cm
Signatura: J. Nowopacký v tisku
13 x 11,5 cm
31 x 45 cm
Signatura: LD S. Kovařík 56
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
mědirytina
8 x 6 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie
17 x 10,5 cm
olej, lepenka
22 x 33 cm
Signatura: PD Dobeš 55
barevná litografie
12,5 x 8 cm
barevná litografie
12 x 8 cm