barevný lept 9/60
10,5 x 11 cm
Signatura: Karel Demel 87
barevný lept 35/60
15 x 10 cm
Signatura: Alena Laufrová 1979
barevný lept 73/100
13,5 x 10,5 cm
Signatura: Pavel Sukdolák
zlacený reliéfní tisk
15 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
akvarel
11,5 x 20,5 cm
Signatura: LD P. K.
38 x 25 cm
Signatura: nečitelná
13,5 x 22 cm
Signatura: UD P. K.
litografie 24/200
42 x 27 cm
Signatura: K. Svolinský
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
35 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
28 x 21,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
27,5 x 16,5 cm
Signatura: PD G. Musatov
89 x 59 cm
Signatura: Mucha v tisku
33 x 24 cm
Signatura: PD L.Š. 46
kresba tužkou, akvarel
42 x 58,5 cm
Signatura: V. Hejna 1942
kresba tužkou, akvarel
40 x 60 cm
Signatura: V. Hejna
1922
30 x 32 cm
Signatura: PD P.K. 3/1 1922
kresba tužkou, pastel, akvarel
30 x 42,5 cm
Signatura: V. Hejna
barevná litografie 22/65
38 x 49 cm
Signatura: M. Rittstein 88
barevná akvatinta, autorský tisk
24,5 x 31,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
34 x 26 cm
Signatura: PD P. Kotík 53
barevný lept, autorský tisk
24,5 x 32 cm
Signatura: Pavel Šimon
kresba tužkou, akvarel
34 x 20,5 cm
Signatura: V. Hejna
15 x 23 cm
Signatura: LD P.K.
29,5 x 19,5 cm
Signatura: Istler 92