13 x 14 cm
Signatura: monogram v tisku, autorské razítko
lept, I. stav
18 x 22 cm
Signatura: T. F. Šimon
25 x 37,5 cm
litografie
22 x 19 cm
Signatura: monogram v tisku
21 x 34 cm
19 x 34 cm
kresba rudkou
32 x 19 cm
akvarel
35 x 26 cm
19,5 x 25 cm
Signatura: Aleša Vaic
koláž, kresba tuší, akvarel
31 x 43,5 cm
Signatura: Jan Vyčítal
voskový pastel
29 x 42,5 cm
Signatura: R. Schuster 31.7.49
barevná litografie
18 x 25 cm
suchá jehla 3/4, II. varianta
26,5 x 40,5 cm
Signatura: Janoušek 66
suchá jehla 3/4, II. varianta
28 x 44 cm
Signatura: Janoušek 67
36,5 x 26 cm
31,5 x 24,5 cm
Signatura: P. Š.
26 x 23,5 cm
Signatura: Manes
23,5 x 30,5 cm
Signatura: Manes
22,5 x 31,5 cm
Signatura: M. , Manes
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
25,5 x 21 cm
Signatura: Ota Janeček 88
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
serigrafie 2/10
65,5 x 47 cm
Signatura: Vl. Preclík 75
barevná litografie
22,5 x 16,5 cm