barevná litografie
7,5 x 4,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
barevná litografie
22,5 x 16 cm
zlacený cín
15,5 x 15,5 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
ocelorytina
8 x 10 cm
Signatura: Mark Severin 1001Nuits na rubu
14 x 10 cm
Signatura: J. Váchal 50
19,5 x 27 cm
Signatura: PD Matal 55
31,5 x 24,5 cm
Signatura: UD L. Jandová
1922
14 x 10 cm
ofset, autorský tisk
43 x 29 cm
Signatura: PD Jiří Trnka 62, UD dedikace
2 x litografie
11 x 8,5 / 12 x 9 cm
Signatura: J. Kaiser, J. Kaiser v tisku
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. L. 18 v tisku
litografie
27 x 18 cm
Signatura: UD 197 Trnka 66
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1967
38 x 32 cm
Signatura: PD Neprakta 1983
barevná litografie
19 x 15,5 cm
barevná litografie, litografie
11 x 5,5 / 16 x 9 cm
Signatura: 2 x L. J. Kašpar
15,5 x 11,5 cm
Signatura: A. Grmelová 75
olej, email, sololit
95 x 64 cm
Signatura: UD Bukovský 95
grafický list
17,5 x 12 cm
litografie
12 x 9 cm
Signatura: C. Bouda v tisku
litografie 28/30
25,5 x 18 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie
21,5 x 15,5 cm
Signatura: LD M. Švabinský
ocelorytina
11,5 x 8,5 cm
Signatura: J. Herčík v tisku