akvarel, karton
24 x 30 cm
Signatura: PD F. jiroudek 40
12 x 33 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
kresba tuší, akvarel, karton
21 x 36,5 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 38
bromostříbrná fotografie, vintage print
20 x 23 cm
Signatura: PD Jan Saudek
20 x 25 cm
bromostříbrná fotografie tónovaná, vintage print
18 x 24 cm
Signatura: PD Jan Saudek
20 x 24 cm
Signatura: PD Jan Saudek
20 x 21 cm
olej, lepenka
23 x 17 cm
Signatura: LN J. Mertlík
9 x 11,5 cm
Signatura: LD Trampota
originální kolorovaný linoryt
15 x 18 cm
Signatura: PD Jan Bauch
olej, lepenka
52 x 37 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 39
kombinovaná technika, papír
60 x 42 cm
Signatura: PD S. P. 66
olej, sololit
66 x 50 cm
Signatura: PD Jan Spáčil
olej, plátno
48 x 55 cm
Signatura: LD B. Průcha
40. léta
olej, plátno
49 x 69 cm
Signatura: PD Bochořáková
olej, plátno, lepenka
24 x 32 cm
Signatura: PD Kaván
15 x 11,5 cm
Signatura: UD Boštík 97
zlacený cín
16 x 15,5 cm
Signatura: na rubu razítko O. Zoubek
fix, pastel
30 x 21 cm
Signatura: UD Matal 71
olej, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: LD G. Macoun
24,5 x 15,5 cm
2006
16 x 12 cm
Signatura: Fenčak 2006
15 x 14 cm