originální fotografie
29 x 40,5 cm
původní litografie
31 x 23 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
původní litografie
27,5 x 20,5 cm
Signatura: M. Švabinský 38 v tisku
19 x 30 cm
Signatura: PD V. V. Novák 40
29,5 x 21,5 cm
Signatura: UD František Tichý 42
36 x 21 cm
Signatura: LD Janeček 43
akvarel
15 x 19 cm
Signatura: LD Král 1932
litografie
13 x 11,5 cm
Signatura: M. Švabinský
barevná litografie
23,5 x 19 cm
Signatura: Vojt.S. 56 v tisku
suchá jehla 24/40
31,5 x 45 cm
Signatura: N. Synecká
kresba tužkou, akvarel
14 x 19,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
24 x 18 cm
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
27 x 17 cm
Signatura: LD Z 28
10,5 x 8 cm
Signatura: Tichý 50
10 x 8 cm
Signatura: Tichý 50
litografie
9 x 5,5 cm
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
barevný lept 31/200
24,5 x 19 cm
Signatura: Knobloch
litografie, akvarel
63 x 92 cm
Signatura: PD V. Hynais
barevná litografie 94/98
17 x 17 cm
Signatura: J. Týfa
barevná litografie
18 x 17 cm
Signatura: J. Týfa
barevná litografie
120 x 76 cm
Signatura: LD Mucha v tisku