25,5 x 16 cm
Signatura: F. Gross v tisku
25,5 x 17 cm
Signatura: Sklenář 71 v tisku
4 x barevná litografie
19,5 x 12,5 cm 4 x
2 x linoryt
14 x 10 / 11 x 15 cm
Signatura: 2 x J. Krejčová
2 x dřevoryt
14,5 x 7,5 / 15 x 7 cm
Signatura: 2 x A. Grmelová
2 x linoryt 101/200
13,5 x 6 / 14 x 5 cm
Signatura: 2 x A. Juračková 79
1844
olej, plátno
91 x 68 cm
Signatura: sign. LD Josef Fuhrich 1844
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kolem r. 1850
olej, plátno (nažehleno, restaurováno)
54,5 x 77,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba tužkou, papír
13 x 20,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
12 x 20 cm
Signatura: sign. LD O. Lebeda
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
kolem r. 1851
olej, dřevěná deska
10,4 x 21,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
68 x 98 cm
Signatura: značeno na rubu Ant. Waldhauser
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
60 x 65 cm
Signatura: sign. PD A. Zahel 1919
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1912
barevná litografie, plakát
90 x 53 cm
Signatura: sign. LD v tisku Mucha 12
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1899
kresba tužkou, karton
13,2 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1904
kvaš, akvarel, tuš, karton
87 x 60 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1914
olej, dřevěná deska
40,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD T. Ethofer Corfu MCMXIV.
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
28 x 50 cm
Signatura: sign. LD JU
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevěná deska
9,5 x 15,8 cm
Signatura: sign. PD M. Hanger Munchen
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
akvarel, pastel, karton
35 x 23 cm
Signatura: sign. PD Al. Sch.
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kresba, papír
26 x 22 cm
Signatura: sign. PD Joža Uprka
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
90 x 126 cm
Signatura: sign. PD R. Kučera
kolem r. 1925
olej, dřevěná deska
18 x 23 cm
Signatura: sign. nezjištěna