21,5 x 17 cm
Signatura: Jemelková J. 81
barevný linoryt
23,5 x 16 cm
Signatura: Janoušek
lept 55/100
17 x 17,5 cm
Signatura: Pavel Hlavatý 81
43 x 30 cm
Signatura: PD G. K v tisku
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Cinybulk
13,5 x 9,5 cm
Signatura: K. Svolinský
40 x 30 cm
Signatura: PD Istler 58
1951
lept 3/7
23 x 15,5 cm
Signatura: PD Istler 51
7,5 x 5,5 cm
Signatura: Tichý
mědirytina
9 x 6 cm
Signatura: K. S. v tisku
barevná litografie 86/90
40 x 49 cm
Signatura: PD Ema Srncová 99
15,5 x 13 cm
kresba tužkou, akvarel
11,5 x 7,5 cm
Signatura: P. Šimon
olej, lepenka
75 x 55 cm
Signatura: LN F. Hoplíček 1941
kresba tužkou, akvarel
7,5 x 11 cm
1914
olej, plátno
88 x 112 cm
Signatura: PD Jos Danilowač (?) 1914
kvaš
14 x 21 cm
kresba perem, akvarel
22,5 x 21 cm
Signatura: Pavel Šimon
olej, lepenka
29 x 35 cm
Signatura: PD V. Topinka
22 x 17 cm
olej, plátno
50 x 58 cm
Signatura: PD K. Hofman
lept, tužka
12,5 x 7,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1913
15 x 9 cm
Signatura: T. F. Šimon
kolem 1910
15,5 x 18,5 cm