2007
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 07
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2004
olej, plátno
180 x 85 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2004
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, karton
41 x 32 cm
Signatura: sign. PD Slavík 1985
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
2006
akryl, plátno
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 06
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1969 - 74
olej, plátno
120 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Načeradský 69 - 74
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign PD Sopko 81
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
lept 26/40
15,5 x 10,5 cm
Signatura: J. Kasalová 76
barevný lept 4/75
10,5 x 13 cm
Signatura: Anna Khunová
barevná litografie
20 x 17 cm
Signatura: J. H.
barevná litografie, autorský tisk
22 x 16,5 cm
Signatura: Josef Herčík
2005
10,5 x 29,5 cm
Signatura: A. B. v tisku
lept 97/200
13 x 10,5 cm
Signatura: Olga Vychodilová
kamenorytina
23 x 18,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
20 x 8,5 cm
Signatura: Dagmar Berková 71
10 x 7 cm
Signatura: K. Štěch
lept 1/55
9 x 6 cm
Signatura: J. Jíra 83
barevný lept 99/100
12,5 x 8,5 cm
Signatura: L. Kuklík 1991
linoryt 12/200
16,5 x 14,5 cm
Signatura: V. Tesař 92
21 x 13,5 cm
Signatura: M. Houra 87
suchá jehla 39/80
9 x 5 cm
Signatura: Burant 1984
lept 31/55
8,5 x 7 cm
Signatura: J. Pileček 78
barevný lept, autorský tisk
12,5 x 7 cm
Signatura: Eva Hašková 93
14 x 9 cm
Signatura: N. Synecká
barevná suchá jehla, novotisk
7 x 7 cm