21 x 17,5 cm
28,5 x 18,5 cm
Signatura: M. Troup
9 x 12 cm
Signatura: Trampota
fix, pastel
30 x 16,5 cm
Signatura: 6/IV 71 Matal
barevná litografie
11 x 18 cm
Signatura: M. Holý
kolem 1930
26,5 x 20 cm
litografie 10/15
32 x 22 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1960
kresba štětcem
19 x 11,5 cm
Signatura: C. B.
14,5 x 21 cm
Signatura: pozůstalostní razítko na rubu
barevný lept 43/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Králová
rytina, plátno
22 x 26 cm
Signatura: Karel Liebscher v tisku
14 x 10 cm
Signatura: Holec 89
barevná serigrafie 81/100
20 x 20 cm
Signatura: Jan Kubíček na rubu
litografie
25,5 x 14,5 cm
Signatura: Marija Nekolová v tisku
9 x 7 cm
Signatura: Vik
lept 17/100
12 x 8,5 cm
Signatura: Olga Vychodilová 83
22 x 17 cm
Signatura: Vik - 32 v tisku
dobový hlubotisk
23 x 17,5 cm
22 x 17 cm
Signatura: Vik - 32 v tisku
19,5 x 13 cm
Signatura: monogram AD v tisku
litografie, autorský tisk
19 x 20 cm
Signatura: nečitelná 1978
lept 20/80
16,5 x 12,5 cm
Signatura: Stuchlík 79
22 x 17 cm
Signatura: Vik - 33 v tisku
22 x 17 cm
Signatura: Vik - 36 v tisku