barevná litografie 43/150
18,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Landa
19,5 x 13 cm
Signatura: monogram AD v tisku
19,5 x 13,5 cm
měkký kryt, autorský list
25,5 x 18 cm
Signatura: Josef Vaic
měkký kryt, autorský list
25 x 18 cm
Signatura: Josef Vaic
kresba uhlem
26,5 x 22 cm
Signatura: Kpk
barevný lept 77/80
14 x 10 cm
Signatura: Alex Beran 86
6 x 6 cm
lept 76/80 /II.
17 x 13,5 cm
Signatura: M. Blabolilová
lept 76/80 /II.
12 x 10 cm
Signatura: Blabolilová
litografie, akvarel
13 x 7 cm
Signatura: Dagmar Berková 83
15 x 11 cm
Signatura: F. Naske 58
15 x 9,5 cm
Signatura: J. Z. v tisku
15,5 x 9,5 cm
22,5 x 14,5 cm
Signatura: Zemina 77
lept 74/200
16 x 10,5 cm
Signatura: Anderle
litografie, linoryt
18 x 9 / 20 x 9 cm
Signatura: Jan Halla, Halla
lept 16/150
19,5 x 14 cm
Signatura: H. Storchová
mědirytina, lept 77/200
19,5 x 14 cm
Signatura: Karel Zeman
lept 16/100
18,5 x 13 cm
Signatura: Anna Khunová
ocelorytina 16/120
12 x 12 cm
Signatura: J. Herčík
lept 16/50
15 x 10,5 cm
Signatura: Kábrt 85
16 x 12 cm
15 x 12 cm