1924
akvarel, karton
12 x 20 cm
Signatura: PN P. Kotík 1924
18 x 10 cm
Signatura: monogram VH
8 x 5,5 cm
Signatura: Tichý
litografie 79/180
12,5 x 8 cm
Signatura: J. Chudomel
19 x 9,5 cm
2002
litografie 79/180
12,5 x 8 cm
Signatura: Jiří Bouda 02
kresba tuší, akvarel
24 x 17 cm
Signatura: UD P. Kotík
litografie 79/180
12,5 x 8 cm
Signatura: J. Saska
kolorovaná suchá jehla
13,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Pravoslav Kotík 25
litografie 79/180
12,5 x 8 cm
Signatura: H. Storchová
23,5 x 15,5 cm
Signatura: LD P. Kotík 36
18 x 17,5 cm
Signatura: N. Synecká
litografie
12 x 8 cm
Signatura: Janíček
lept 42/112
10,5 x 11 cm
Signatura: Zdeněk Konečný
16,5 x 23,5 cm
barevná litografie, autorský tisk
20 x 14 cm
Signatura: Pavel Sivko
barevná litografie 35/150
10,5 x 27 cm
Signatura: V. Cidlinský
akvarel
21 x 28 cm
Signatura: PD P. K.
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
2007
barevná litografie 150/150
19 x 9,5 cm
Signatura: M. Bouda 07
25,5 x 23,5 cm
Signatura: PN Košvanec 1919
barevná litografie
14,5 x 17 cm
akvarel
15 x 10,5 cm
Signatura: PD P. K. 48
barevná litografie
13 x 19 cm