19 x 12,5 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v tisku
barevný lept 2/75
13,5 x 13,5 cm
Signatura: Anna Khunová
litografie
21 x 15 cm
Signatura: A. Born
linoryt 91/180
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1990
linoryt 40/110
15 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1991
litografie 122/200
17 x 11 cm
Signatura: K. Malich 65
barevný lept 74/160
12 x 8 cm
Signatura: Istler 96
19,5 x 17 cm
Signatura: Kupka v tisku
barevný lept 27/200
5 x 3,5 cm
Signatura: L. Kuklík 82
fotografie
16 x 12,5 cm
20 x 11,5 cm
17 x 13 cm
Signatura: Zdeněk Veselý 2001
38 x 25 cm
Signatura: PD J. Válová 68
16,5 x 13 cm
Signatura: Ivan Strnad
keramická plastika, glazura
v. 60 cm
Signatura: značka V.D.K.B.
20,5 x 17 cm
Signatura: Kupka v tisku
2 x barevná litografie
17,5 x 11 cm 2 x
akvarel
28 x 42 cm
Signatura: PD Uherek 42
2 x barevná litografie
19 x 12,5 cm 2 x
akvarel
17 x 12,5 cm
Signatura: Milan
1916
akvarel, karton
58 x 45,5 cm
Signatura: PD Jindř. Bubeníček 1916
akvarel
12,5 x 7,5 cm
Signatura: M. Zezula 80
serigrafie 92/200
28,5 x 17 cm
Signatura: Hořánek 92
vosk, akvarel
36 x 26 cm
Signatura: PD V. Zykmund 78