2 x barevná litografie
23 x 14,5 / 22,5 x 15 cm
Signatura: 2 x C. B. v tisku
25,5 x 17,5 cm
Signatura: C. Bouda v tisku
25,5 x 16 cm
Signatura: Liesler 71 v tisku
kresba tuší, pastel
12,5 x 19 cm
litografie
18 x 21 cm
Signatura: O. Matoušek
litografie
15 x 20,5 cm
Signatura: O. Matoušek
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23,5 x 17,5 cm
Signatura: Istler 81
28,5 x 10 cm
Signatura: Matal 84
17 x 13,5 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie 55/100
29,5 x 24 cm
Signatura: Jarmila Totušková 97
lept 32/60
21 x 14,5 cm
Signatura: B. Votavová 95
barevná litografie 37/70
41,5 x 30 cm
Signatura: V. Novák 82
barevná litografie 37/70
42 x 29,5 cm
Signatura: V. Novák 82
barevná litografie 37/70
40 x 27,5 cm
Signatura: V. Novák 82
barevná litografie 37/60
24 x 19 cm
Signatura: Roučka
litografie 37/60
24 x 18 cm
Signatura: Roučka
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
29 x 20 cm
Signatura: Olbram Zoubek
34 x 24,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
30 x 21 cm
Signatura: Olbram Zoubek
tempera, akvarel, pastel
23,5 x 48 cm
Signatura: V. Hejna 1941
kresba tužkou, akvarel
42 x 35 cm
Signatura: V. Hejna