1909
16,5 x 21,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
tempera, voskový pastel
10,5 x 9,5 cm
Signatura: PD T.
16,5 x 14,5 cm
Signatura: monogram v tisku
barevná litografie 1/1
23 x 12,5 cm
Signatura: PD Michaela 92
12 x 8,5 cm
Signatura: T. F. Šimon 1923
12,5 x 9 cm
Signatura: T. F. Šimon
1910
lept, 1.tisk, tužka
20 x 21,5 cm
Signatura: T. Šimon 6.4.10
tempera, voskový pastel
9 x 6,5 cm
Signatura: UD T.
1910
lept, 1.stav, tužka
2 x 18 cm
Signatura: T. F. Šimon
kolem 1908
19 x 19 cm
tempera, voskový pastel
7,5 x 8,5 cm
Signatura: PD T.
1910
lept, 1.tisk, tužka
21,5 x 10 cm
Signatura: T. Šimon 5.4.10
1910
lept, 1.stav
21,5 x 16 cm
Signatura: T. F. Šimon
kresba tužkou, akvarel
16 x 13 cm
Signatura: PD To
lept, 5.stav
16 x 11,5 cm
1900
lept, novotisk 11/20
10 x 20 cm
Signatura: monogram v tisku, autorské razítko
lept, novotisk 15/20
20 x 10,5 cm
akvarel
20,5 x 16,5 cm
Signatura: P. Šimon na podložce
akvatinta
5,5 x 8,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
akvatinta
7,5 x 12,5 cm
Signatura: P. Šimon
barevná akvatinta, autorský tisk
8 x 13,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
akvatinta, autorský tisk
11,5 x 7,5 cm
Signatura: P. Šimon
lept, autorský tisk19/28
19 x 12 cm
Signatura: J. Brázda 91
barevná litografie 61/100
28 x 19 cm
Signatura: Igor Ševčík 1980