uhel
40 x 30 cm
Signatura: 20. IV. 1942 P. Š.
40 x 29 cm
Signatura: PD Zábranský
22,5 x 14,5 cm
uhel, pastel
25 x 45 cm
barevná akvatinta
23,5 x 42 cm
Signatura: Pavel Šimon
31 x 25,5 cm
Signatura: Baránková 1972
2005
21 x 30 cm
Signatura: LD M. K.
tuž, akvarel, pastel, koláž
31 x 44 cm
Signatura: Jan Vyčítal
26,5 x 32 cm
Signatura: Josef Čapek 1928-35 v tisku
2006
kresba tužkou, pastel, akvarel
25,5 x 36,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2006
kolem roku 1920
ručně vázaný
175 x 108 cm
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: PD F. Hladík
26,5 x 34,5 cm
Signatura: Josef Čapek v tisku
olej, plátno
27 x 23,5 cm
Signatura: PN Pernica 23
novotisk
24 x 34 cm
34 x 26 cm
Signatura: O. Štáfl
olej, plátno
23 x 36 cm
Signatura: PD Brzorád
barevná litografie 20/150
18,5 x 29 cm
Signatura: I. Jurná - Lipská 90
kresba tužkou, barevné fixy
20 x 40 cm
akvarel
35 x 45,5 cm
Signatura: LD E. Krostová
akvarel
11,5 x 15 cm
Signatura: PD J. Nowopacký
olej, malířská lepenka
23 x 41 cm
Signatura: PD Multrus
olej, malířská lepenka
23 x 41 cm
Signatura: LD Multrus
kresba tužkou, barevné fixy
20 x 40 cm