48 x různé grafické techniky
30 x 21 / 8 x 5,5 cm
Signatura: vše signováno
2000
akvarel, pastel
42 x 29,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2000
4 x litografie, 1 x dřevoryt
13,5 x 6,5 / 18,5 x 11,5 cm
Signatura: 5 x C. B. v tisku
lept, I.stav 6/6
35,5 x 24 cm
Signatura: PD Istler
4 x linoryt 72/110
15,5 x 10,5 / 14 x 9,5 cm
Signatura: 4 x J. Vodrážka. 1 x Jar. Vodrážka
5 x hlubotisk
25,5 x 18 / 17 x 22,5 cm
Signatura: 1x M.Š. v obraze, 3x M. Švabinský v obraze
barevná litografie, tužka. akvarel
24 x 18,5 cm
Signatura: Holler
olej, plátno
36 x 32 cm
Signatura: PN monogram JU
olej, malířská lepenka
35 x 49,5 cm
Signatura: LD Daněk - Sedláček 1937
olej, malířská lepenka
38 x 32 cm
Signatura: PD V. Příhoda
14 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 48
litografie
7,5 x 4 cm
Signatura: Trnka
5 x 3,5 cm
Signatura: Burant 81
litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: B. S. Urban
20,5 x 20 cm
Signatura: UD Tichý 44
litografie
15,5 x 22 cm
Signatura: Arno Nauman
15 x 21,5 cm
Signatura: Ant. Majer
27 x 15,5 cm
Signatura: Ota 1981
12,5 x 18 cm
Signatura: PD Josef Čapek
akvarel
21 x 17 cm
Signatura: PD K. Svolinský 1945
rytina
18,5 x 11,5 cm
Signatura: PD K. Svolinský
15 x 21 cm
Signatura: Ant. Majer
22,5 x 15,5 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
15,5 x 10,5
Signatura: nečitelná