27 x 19 cm
Signatura: LD foltýn
litografie
23,5 x 17 cm
litografie
23,5 x 16,5 cm
Signatura: Toyen v tisku
1917
kombinovaná technika, lepenka
70 x 90 cm
Signatura: PD Karel Rašek 1917
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: C. B. v tisku
19 x 14 cm
Signatura: Lad. Vlodek
lept 84/100
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Michaela Lesařová-Roubíčková 1976
olej, plátno
78 x 91 cm
Signatura: LD O. Stritzko
lept 70/70
7,5 x 5,5 cm
lept 17/100
8,5 x 6,5 cm
Signatura: Olga Vychodilová
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: UD Otto Stritzko 64
1790
rytina, ručně kolorováno
16 x 9 cm
barevná litografie 22/100
10 x 7 cm
Signatura: J. Kavan
akvarel
42 x 28 cm
Signatura: LD A. Frolka 26
tuš, kvaš
45 x 33 cm
Signatura: LD Vašíček 88
barevná litografie 27/80
10,5 x 7 cm
Signatura: J. Kavan
lept 70/200
12,5 x 8,5 cm
Signatura: E. Tomanová
tuš, kvaš
45 x 33 cm
Signatura: LD Vašíček 86
lept 70/100
13,5 x 6 cm
Signatura: K. Šafář
lept 70/200
12,5 x 10 cm
Signatura: J. Pileček 88
kvaš, akvarel
46 x 30 cm
Signatura: PD K. Šimůnek 1929
litografie 70/200
13,5 x 10 cm
Signatura: J. Kavan 88
litografie
14,5 x 13 cm
Signatura: LD R Kremllička
suchá jehla 70/200
9,5 x 8 cm
Signatura: Klápště 88