16 x 12 cm
Signatura: L. Jiřincová
lept, akvatinta, autorský tisk
9,5 x 14,5 cm
Signatura: J. Pileček
6 x 6 cm
Signatura: Sklenář 1983
18,5 x 9,5 cm
Signatura: Orest Dubay
19,5 x 9 cm
Signatura: Orest Dubay
lept 22/55
23 x 16 cm
Signatura: A. Moravec
litografie
15,5 x 21,5 cm
Signatura: Arno Nauman
16 x 13,5 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
22 x 10 cm
Signatura: Josef Istler tisk na rubu
kombinovaná technika 4 x
25 x 38 cm 4 x
Signatura: 1 x David Cajthaml
19. století
kolorovaná rytina
18,5 x 27,5 cm
lept 5/12
20 x 15 cm
Signatura: PD Zbyněk Janáček 1981
suchá jehla 2/25
19,5 x 27,5 cm
Signatura: D. Smutný 1994
22 x 15,5 cm
Signatura: Brousek
suchá jehla 17/60
20,5 x 12 cm
Signatura: PD V. Komárek
originální barevný lept
24,5 x 18 cm
Signatura: nečitelná
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD V. Komárek 77
19. století
rytina
16,5 x 20 cm
suchá jehla 39/50
7,5 x 12 cm
Signatura: UD V. Komárek
lept, autorský tisk
19 x 14 cm
Signatura: PD Zbyněk Janáček 1988
rytina
21,5 x 15 cm
Signatura: J. Lukavský
dřevoryt 21/170
21 x 16 cm
Signatura: K. Štěch
litografie 115/200
18,5 x 11,5 cm
Signatura: Libuše Stratilová 86
suchá jehla 88/100
20 x 14 cm
Signatura: UD Anderle