2 x barevná litografie 13/150, 26/100
7 x 12 / 7 x 12,5 cm
Signatura: 2 x Milan Entler
2 x lept
8 x 5 / 9 x 5,5 cm
Signatura: 2 x Janoušek
13 x 8 cm
Signatura: C. Bouda
suchá jehla 51/70
15 x 10 cm
Signatura: K. Šafář
litografie, akvarel
16,5 x 24 cm
Signatura: A. Moravec
2 x litografie
12 x 8,5 / 13,5 x 9 cm
Signatura: 2 x A. Matasová
2 x dřevoryt
7,5 x 11 / 9 x 9 cm
Signatura: 2 x V. Komárek
lept 15/50
9,5 x 13,5 cm
Signatura: Tomáš Bím 79
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: J. Kaiser
19 x 13,5 cm
Signatura: V. Kotasová
linoryt 12/30
10 x 8 cm
Signatura: Olga Čechová 95
litografie
16 x 10,5 cm
Signatura: K. Teissig 56
litografie
21 x 14 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
13,5 x 11,5 cm
Signatura: J. Pileček
21,5 x 14,5 cm
Signatura: Solar
22,5 x 14,5 cm
Signatura: Lukavský
8 x 6,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
barevná litografie
11 x 8,5 cm
Signatura: Kamil Lhoták 79
1915
akvarel, tempera
20 x 14 cm
Signatura: F. Hlavica 1915
4 x 8 cm
Signatura: K. Lhoták
suchá jehla 24/80
10 x 6,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1988
suchá jehla 11/20
15 x 7,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1991
litografie 80/100
13,5 x 16,5 cm
Signatura: Puchnarová
lept 145/200
9,5 x 7,5 cm
Signatura: Hana Čápová 90