kamenorytina, barevná litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie 47/150
20 x 15 cm
Signatura: Jiří Bouda 92
2000
mědirytina 152/200
15 x 12 cm
Signatura: A. Odehnal 2000
litografie
23 x 16,5 cm
Signatura: Hořánek
barevný dřevoryt 57/200
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Jan Jemelka 87
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
suchá jehla 16/60
13 x 10,5 cm
Signatura: K. Šafář
litografie
22 x12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
22 x 15 cm
Signatura: F. Peterka
barevná litografie 16/85
19 x 14 cm
Signatura: M. Erazim 93
10 x 8 cm
Signatura: Olga Čechová 92
22 x 16 cm
lept 71/100
16 x 9,5 cm
Signatura: Dušan Grečner 1988
lept 134/150
11 x 6 cm
Signatura: Jaroslav Dajč
litografie
30 x 17 cm
24,5 x 14 cm
Signatura: Karel Chaba 84
16 x 11,5 cm
Signatura: L. Jiřincová 50
lept 26/78
9,5 x 6 cm
Signatura: Hořánek 91
1954
originální lept
14,5 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová 54
5 x 7 cm
barevná litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: Roučka 83
akvarel, pastel
26 x 21 cm
Signatura: V. Hejna 1937
suchá jehla 2/20
15,5 x 11 cm
Signatura: Roučka