10,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta
15 x 13 cm
Signatura: PD K. L.
21 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta
15 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta
kolorovaný dřevoryt 9/42
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 92
10,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta
litografie
11,5 x 17,5 cm
Signatura: Vojt. Sedláček
lept, mezzotinta
16,5 x 10 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek
litografie
10 x 15 cm
Signatura: Vojt. Sedláček
5,5 x 14 cm
Signatura: Rabas
olej, karton
23 x 38 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 42
24 x 15,5 cm
Signatura: Liesler
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1929-5 v tisku
41 x 14,5 cm
Signatura: PD J. Stretti - Zamponi
7,5 x 6,5 cm
Signatura: Sk.
kresba tužkou, akvarel
9,5 x 10 cm
Signatura: Sklenář , Sk.
1891
kombinovaná technika, lepenka
72 x 57 cm
Signatura: PN Frant. Ondrůšek 1891
litografie
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Mario Stretti
5,5 x 6 cm
Signatura: M. B.
5,5 x 5,5 cm
Signatura: M. B.
11,5 x 10,5 cm
10 x 9 cm
Signatura: M. B.
16,5 x 16 cm
Signatura: M. B.
2007
barevná litografie, 1.stav 9/10
11,5 x 9,5 cm
Signatura: K. Vysušil 07