23 x 20 cm
uhel
29,5 x 22,5 cm
Signatura: Jiří Anderle 3-XI.87
1880
kvaš
23,5 x 20 cm
Signatura: Drastík 1880
1886
kvaš
19 x 16,5 cm
Signatura: nečitelná 1886
1890
kvaš
25 x 19 cm
Signatura: Drastík 1890
22 x 17,5 cm
Signatura: Ota Janeček
1836
kolorovaná rytina
21 x 27,5 cm
1836
kolorovaná rytina
20 x 26 cm
1836
kolorovaná rytina
20,5 x 27,5 cm
kolorovaná rytina
17,5 x 26,5 cm
1836
kolorovaná rytina
20,5 x 27,5 cm
1836
kolorovaná rytina
20,5 x 27,5 cm
akvarel
16,5 x 25 cm
Signatura: P.K.
kresba tuší, akvarel
23 x 16 cm
Signatura: F. Gross 74
barevná litografie 7/15
17,5 x 13 cm
Signatura: Michaela 92
dřevoryt 129/200
60 x 30 cm
Signatura: Orest Dubay 1958
uhel
37 x 50 cm
Signatura: Svob. 50
litografie
20 x 17,5 cm
Signatura: Alois Pittermann
lept, akvatinta 3/6A
16,5 x 26,5 cm
Signatura: Puchnarová 81
barevná litografie
12,5 x 7,5 cm
Signatura: Hořánek
17,5 x 12 cm
lept, suchá jehla, autoský tisk
21,5 x 17,5 cm
Signatura: N. Synecká
14 x 16 cm
Signatura: Vik 55 v tisku
litografie
10 x 16,5 cm
Signatura: Vilma Vrbová