60. léta 20. s
olej, sololit
31 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček
Vyvolávací cena: | 57 000 Kč |
komb. technika, lepenka
47 x 34 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1960
Vyvolávací cena: | 53 000 Kč |
olej, email, plátno, dřevěná deska
116 x 85,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, plátno
30 x 30 cm
Signatura: sign. PD Sklenář 70
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
105 x 85 cm
Signatura: sign. PD Pražák 65
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Smetana 68
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: sign. PD M 66
olej, lepenka
71 x 55 cm
Signatura: sign. LN II. VII. 58, na rubu Málek XII. 1958
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
48 x 44 cm
Signatura: sign. PD Podhrázský 60
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
29,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. na rubu E. Ovčáček 1963
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
50 x 150 cm
Signatura: sign. PD Toyen 57
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
olej, dřevěná deska
35 x 62 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 73
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
tempera, lepenka
60 x 80 cm
Signatura: sign. LN 79 Bělocvětov
olej, plátno
46 x 61 cm
Signatura: sign. PD Toyen 60
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, sololit
50 x 38 cm
Signatura: sign. LN F. Gross
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
1960 - 65
lept, autorský tisk
33 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, sololit
35 x 41 cm
Signatura: sign. PD Fr. Gross
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1964 - 65
olej, tempera, lepenka
44,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
komb. technika
160 x 140 cm
Signatura: sign. PD Grygar
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
73 x 73 cm
Signatura: sign. PD Vašíček 75
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
tempera, lepenka
34,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
olej, plátno
55 x 65 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 80
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
60. léta 20. s
koláž, roláž
49 x 40 cm
Signatura: sign. LD JK
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.