dřevoryt, zkušební tisk
25 x 42,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 70
barevný pastel
14 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Bukáček
barevný lept 30/45
28 x 21,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová 1977
barevná serigrafie 13/50
25 x 25 cm
Signatura: PD T. Klimová 2001
kombinovaná grafická technika 13/50
31 x 28 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 01
barevný linoryt 13/50
15,5 x 11 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2001
digitální tisk
27 x 26 cm
Signatura: PD J. Severová 2001
litografie 7/20
14,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Bočkay 77
kombinovaná grafická technika 3/12
39,5 x 35 cm
Signatura: PD autorské razítko Štubňa
8 x suchá jehla 4/11
24,5 x 17,5 / 10,5 x 8,5 cm
Signatura: 8 x PD E. Nevan 45
barevná litografie 13/60
49 x 38 cm
Signatura: PD Pavlica
litografie 12/150
37 x 51,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
2 x kresba tuší
20 x 20,5 / 15 x 20 cm
Signatura: neznačeno
lept 54/100
24,5 x 16 cm
Signatura: PD E. Tomanová
22 x 14 cm
Signatura: PD L. Rusek 1978
dřevoryt 22/23
24,5 x 13 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt 23/23
25,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
barevná litografie 119/120
17,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Halla
16 x 6,5 cm
Signatura: PD Steklík
reliéfní tisk
18,5 x 12 cm
Signatura: PD monogram JV v tisku
barevná litografie 25/150
12 x 10 cm
Signatura: UD Vladimír Suchánek
2016
barevná litografie 48/100
13 x 9 cm
Signatura: PD Pavlica
barevný linoryt 37/40
45 x 35 cm
Signatura: PD M. Michálek 99
barevný linoryt 37/40
30 x 34 cm
Signatura: PD Trčková 99