litografie 27/100
29,5 x 24 cm
Signatura: PD Jarmila Tatušková 97
grafický list, reliéfní tisk 16/70
28 x 24 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 91
barevný pastel, karton
19 x 28 cm (výřez)
lept 32/199
22 x 29,5 cm
Signatura: PD A. Odehnal
33,5 x 29 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1995
barevná serigrafie, reliéfní tisk 82/250
70 x 50 cm
Signatura: PD Jiří Kolář
34,5 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1993
lept, akvatinta, akvarel
37 x 47 cm
Signatura: PD Louis Icart
36 x 29,5 cm
barevná litografie 37/70
42 x 30 cm
Signatura: UN V. Novák 82
barevná litografie 37/60
42 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 80
barevný lept č. 131
39 x 31 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
barevná litografie 37/60
30 x 42 cm
Signatura: UD Jiří Šalamoun 81, PD Jiří Šalamoun 81 v tisku
lept 79/100
35,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Sozanský 88
34 x 34 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi
barevná litografie 37/70
29,5 x 41,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 87
akvarel
29 x 22 cm
Signatura: LD F. Kaláb
36,5 x 32 cm
Signatura: PD Jar. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi v tisku
barevný dřevoryt 92/200
28,5 x 20 cm
Signatura: PD Bohuš Jágr 75
barevná serigrafie
32 x 32 cm (výřez)
Signatura: PD Sýkora
lept, akvatinta
24 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta
24 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
1909
barevný lept č. 280
30 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku, LD autorské razítko
18 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno