1913-1914
brnozová plastika
v. 61 cm
Signatura: na plintě G
suchá jehla, autorský tisk
11 x 10 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
1919-1920
bronzová plastika
v. 38 cm
Signatura: neznačeno
lept 16/35
9,5 x 7 cm
Signatura: PD V. Kiml 83
lept 11/50
9 x 7 cm
Signatura: PD V. Kiml 81
9 x 8,5 cm
Signatura: UD P. Sukdolák
tempera, papír
29,5 x 40 cm
Signatura: PD V. Tittelbach
9 x 8,5 cm
Signatura: UD P. Sukdolák
lept, autorský tisk
8 x 8,5 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
olej, plátno
145,5 x 97 cm
Signatura: LD K. Holan
barevná litografie 3/30
15 x 6 cm
Signatura: D K. Vysušil 79.
barevná litografie, I. stav 5/5
14 x 10 cm
Signatura: UD K. Vysušil 78
olej, dřevěná deska
34 x 63,5 cm
Signatura: LD Nora Musatová, Praha 1977
litografie
11,5 x 8,5 cm
Signatura: UD K. Vysušil
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: LN R. Kremlička 1932, na rubu na blindrámu Rudolf Kremlička
barevná litografie 27/30
15 x 6 cm
Signatura: D K. Vysušil 79.
olej, lepenka
Signatura: LD L Kuba
litografie 47/70
14,5 x 10 cm
Signatura: UD J. Šerých 80
20. léta 20. stol.
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, karton
47 x 68 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
litografie
17,5 x 13,5 cm
Signatura: PD RKremlička
olej, dřevěná deska
39 x 51,5 cm
Signatura: PD Lev 32, na rubu Lev Šimák
2 x barevná litografie
21 x 13 / 20,5 x 14,5 cm
Signatura: D 1 x Troup, 2 x Troup v tisku
12 x 19,5 cm
Signatura: PD R. Kratina
reliéfní tisk 184/200
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek