olej, plátno
100 x 161 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček 1969
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kresba tuší, běloba, karton
31 x 26 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80 / 9.12.
41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62
kombinovaná technika, pastel, tuš
51 x 73 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kombinovaná grafiká technika, 35/40
97 x 74 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
lept 14/14
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Hadlač 79
lept 16/16
16 x 11 cm
Signatura: PD Hadlač 79