olej, překližka
13,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
54 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957