olej, karton
v 45,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Foltýn 1942-43
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
temepra, papír
v 30 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno
tempera, papír
v 28,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PN Istler 52
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
tempera, papír
v 27,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Istler 52
kombinovaná technika, lavírovaná tuš, uhel, papír
v 32,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
v 52 ✕ š 38 cm
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, křídy, pastel, karton
v 43,5 ✕ š 62 cm
Signatura: PD pod dedikací 15. 9. 60 Čestmír
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, karton
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Balžíček, na rubu Oldřich Blažíček / 1944
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 22 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jambor 58
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
v 29,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Jambor 1949
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, kvaš, karton
v 27 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Marešová 1952
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
v 18,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 17/III 41
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
v 33 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš, Vondrouš 1951 v tisku
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 1943 v tisku
olej, sololit
v 40 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PN R. Wiesner 56
olej, plátno
Signatura: LD Jan Bauch 1958
litografie
v 30 ✕ š 23 cm
Signatura: PD J Vodrážka, monogram V45 v tisku
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Vodrážka, LD monogram V 51.
tempera, kvaš, papír na kartonu
v 33 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD na kartonu nečitelná
akvarel, tuš, papír na kartonu
v 23,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Vaca 48
barevná litografie
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD FKetzek 43
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD FKetzek 43
v 26 ✕ š 41 cm
Signatura: PD M. Nový 54.