8 x lept, 1 x dřevoryt
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: 7 x M. Troup, 1 x Troup
3 x mědirytina 145/150
v 29 ✕ š 24 cm
Signatura: 3 x PD monogram Mšk 40
kresba tužkou, pastel
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: LD Láďa Tousek 43
suchá jehla, akvarel 27/50
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1955
v 10,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J Váchal, LD J. Váchal 41 v tisku
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: LD monogram J. V. v tisku
kombinovaná technika, koláž, kresba, lepenka
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD A. Pelc 1960
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD F. Hála 1941
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960
litografie
v 44 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD J. Kaplický 44
kombinovaná technika, barevné křídy, pastel
v 41,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: UD Jiří Kroha 43
barevný pastel
v 22 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 1920/1942
akvarel
v 38 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD E Weirauch 46
barevná litografie 27/75
v 10 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD G Braque
v 7 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Václav Turek 60
olej, karton
v 19 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Hejl 43
v 57 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Lutobor 58
v 10,5 ✕ š 41 cm
Signatura: PD K Hruška
litografie
v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Kolíbal 56
litografie
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Kolíbal 56
barevná litografie
v 23,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček, LD Vojt S 56 v tisku
5 x grafický list
21,5 x 15 / 23,5 x 35 cm