v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
v 59 ✕ š 83 cm
Signatura: PN Sigmund 1956
aktivní grafika (5?)/200
v 10,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Boudník 18. X. 57
v 15 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Holý 59
v 45 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Jožka Baruch, LD 1947, PD monogram B v tisku
barevný tisk
v 90 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 148. v tisku
3 x dřevoryt
10 x 8 / 20 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD Josef Hodek (59)
4 x litografie
17 x 10,5 / 10 x 15,5 cm
Signatura: 4 x PD C. Bouda, 1 x C. Bouda a 3 x různě monogram CB v tisku
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
60. léta 20.st
komb. technika, přelepovaný papír na plátně
120 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |