v 59 ✕ š 83 cm
Signatura: PN Sigmund 1956
aktivní grafika (5?)/200
v 10,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Boudník 18. X. 57
v 15 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Holý 59
v 45 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Jožka Baruch, LD 1947, PD monogram B v tisku
barevný tisk
v 90 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 148. v tisku
3 x dřevoryt
10 x 8 / 20 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD Josef Hodek (59)
4 x litografie
17 x 10,5 / 10 x 15,5 cm
Signatura: 4 x PD C. Bouda, 1 x C. Bouda a 3 x různě monogram CB v tisku
aktivní grafika
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 43 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Milan Zezula 58
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD monogram E F. 17 VI 41
kombinovaná technika, olej, plátno
v 93 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu na blilndrámu Piesen 1959
olej, plátno
v 45 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Liesler 40
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Škarohlíd 60
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 60
lept 21/24
v 7 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Boštík 45
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná suchá jehla
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Janeček
litografie
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: LD L. Jiřincová
litografie
v 19 ✕ š 28 cm
Signatura: PD monogram RL 44 v tisku
barevná litografie
v 28,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD K. Oberthor 57
litografie
v 32 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD K. Vysušil 57
v 25 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Vorlíček, LD V. Vorlíček 55 v tisku
barevný dřevoryt 9/30
v 37 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Bohuš Jágr 58, monogram BJ v tisku
litografie
v 22 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD V. Sivko 47