lept, barevná akvatinta
v 29,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Veit 03
kresba tužkou, pastel
v 19,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PU monogram FŠ 09 29/V.
v 31,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Karel Tondl, Tondl 1916 Brno v tisku
kresba tužkou, běloba, papír na lepence
v 46 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Láďa Novák, autorské razítko, PN 18/3 ???
kresba tužkou, papír na lepence
v 40 ✕ š 28 cm
Signatura: PD 18/5 901, autorské razítko
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: LN W. Strang 1913 v tisku
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: LD 16./III. 16. Franta Koudelka
olej, lepenka
v 85 ✕ š 71 cm
Signatura: PD monogram AP
litografie
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Jan Štursa
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
v 17,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: LD monogram VŠ 19
lept, papír na lepence
v 24,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K. Myslbek
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD F. Kobliha
olej, plátno
v 77 ✕ š 97,5 cm
Signatura: LD F. Engelmüller 1915
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno, oboustranný obraz
v 67,5 ✕ š 93 cm
Signatura: LN V. Rada 1914
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 73 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1914
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 53 ✕ š 65 cm
Signatura: PD ABílek 14
olej, pískové pasty, lepenka
v 48 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD A. Procházka
Vyvolávací cena: | 6 100 000 Kč |
olej, lepenka
v 85 ✕ š 71 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
barevná akvatinta
v 25 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt. Preissg
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 25 ✕ š 31 cm
Signatura: na rubu na štítku Jan Autengruber
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
oboustranná kresba tužkou
v 28,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
linoryt, akvarel
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
v 18 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku