lept, barevná akvatinta
v 29,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Veit 03
v 31,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Karel Tondl, Tondl 1916 Brno v tisku
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: LN W. Strang 1913 v tisku
litografie
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Jan Štursa
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
lept, papír na lepence
v 24,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K. Myslbek
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD F. Kobliha
barevná akvatinta
v 25 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt. Preissg
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
v 18 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
barevný lept č. 174
v 33 ✕ š 38 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
v 33,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi 1910 v tisku
v 15,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ
barevný tisk
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram PV v tisku
v 28,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD K. Němec
tisk, limitovaná edice 182/600
v 52,5 ✕ š 27 cm
Signatura: UD monogram OS v tisku
v 13,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD J. T. Blažek 1917
vernis mou
v 31 ✕ š 38 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ 1919 v tisku
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
10 x dřevoryt, autorský tisk
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: 1 x Jar. Votruba
dřevoryt, hedvábný papír
v 18,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
6 x dřevoryt
30 x 26 / 24 x 23 cm
Signatura: 4 x Kupka v tisku, 1 x K. v tisku
barevná akvatinta
v 22 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |